• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/MersinEsnafi
  • https://twitter.com/MersinEsnaf
***** TÜRKİYE *****
Otobüs Firmaları Mersin Şubeleri
Site Haritası

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Serdar (18/11/2018 01:33)
Konu : Sivas HUZUR
Mesaj : Sİvas Huzur ile 10 Kasım 2018 tarihinde akşam Eskişehir seferine bilet aldım ve 100 kilometre yolda 12 yerde durdu ve bir duruşunda bir traktör mal yüklediler otobüse oda yetmezmiş gibi aynı koltuğu iki kişiye satmışlar onun sorununu yaşadık, bagaj o kadar doldu ki amcanın birinin iki kiloluk yoğurt kovasını bagajda koyacak yer kalmadı ve onun üzerine Akdağmağdeninden sonra iki yolcu daha aldık. orta kapısı tam kapanmıyor, yani resillikti. ŞOFÖR Bey ve MUAVİN on numara saygılıydı haklarını yemeyelim ama firma yüzünden yolcularla hep onlar yüzgöz olmak zorunda kaldılar, kaybolan zamanı telafi etmek için hız yapınca da Eskişehir girişinde ki uygulamada cezayı yedii
"Yorumunuz için Teşekkür ederiz."
Editör Notu
CEM BOZCUK (24/05/2018 01:12)
Konu : mezitli ile otogar arasındaki ulaşım sıkıntısı
Mesaj : mezitliden otogara gitmek için 45 dakika belediye otobüsü bekliyoruz.bu konuda firmalar servis koyarak bu sıkıntıyı aşamazlarmı?vatandaş mağdur,çözüm bekliyoruz.otobüsle zaten 45 dakika yol sürüyor.otobüsü kaçırma tehlikesi oluyor.evden 2 saat önce çıkmak zorunda kalmaktayız.lütfen bu konuda çözüm üretelim.
"Maalesef bu güzel şehrimizin bir sorunu MEŞOT ve Şehir hastanemize Mezitli ve çevresinden hızlı ulaşım konusunda Büyükşehir Belediyemizin çalışma içerisinde olduğunu ve ulaşımda konfor ve ivedilik oluşturacak çözüm odaklı çabalar sarfettiğini biliyoruz. Değerli katkılarınızın da bu çözüme hız verecek olduğunuzu bildirir, teşekkür ederiz."
Editör Notu
Hasibe (02/06/2017 12:10)
Konu : Rayiç Bedelleri
Mesaj : Mersin diğer iller rayiç bedellerini web sayfasına koyduğunuz için öncelikle teşekkür ederim. Ancak İlçe rayiçlerini de koysaydınız daha iyi olurdu.İyi çalışmalar
"Ayrıntılı bilgi alacağınız MBB Harç ve Rayiç Bedel linki ilgili sayfamıza vurgulu bir şekilde yeniden yerleştirilmiştir. İlginize teşekkür ederiz."
Editör Notu
ali bey (17/04/2017 12:32)
Konu : yanliş numara
Mesaj : tokat seyahat pozcu subesi diye koyduğunuz numara metro turizme ait siler misiniz lütfen
"İlginize teşekkür eder, hatadan dolayı özür dileriz. SİLİNDİ"
Editör Notu
mehmet (01/11/2016 05:20)
Konu : yol raiç bedeli
Mesaj : yıllık güncel mühürlü,kaşeli,imzalı iller arası raiç bedelini bu sayfaya eklermisiniz?
"İlgili sayfanın alt bölümüne MBB nin RAYİÇ BEDEL AYRINTILI BİLGİ LİNKİ eklenmiştir."
Editör Notu
suha (01/11/2016 00:00)
Konu : şikayet
Mesaj : 16 ekim 2016 tarihinde Mersin den Taşucu na akşam 20:00 otobüsü ile yola çıktım.Şöföre Taşucu na gideceğimi söyledim ve 12 tl. bilet ücretini ödedim.Silifke ye geldiğimizde şöför beni otogar a girişte indirdi ve 15 dakika sonra Taşucu na geçen dolmuşlar gelir dedi.Yarım saat otogar ın kapısında bekledim ve gelen olmadı.Otogar dan taxi ye 25 tl.ödeyerek Taşucu na gittim.Şimdi bu yapılanı bana açıklarmısınız.Yıllardır Mersin Taşucu arası giderim ilk defa böyle bir sahtekarlık gördüm.Eğer otobüsleriniz Taşucu na gitmeyecekse baştan yolcuya söyleyin ki binmeyelim.Taxi şöförü bile benden Taşucu ücreti alınıp Silifke ye bırakıldığımı söyledi.Beni keriz yerine koymakla yada mağdur etmekle bir şey kazanamazsınız.Eğer adaletiniz varsa yazdığım tarih ve saatin şöförünü bulup hesap sorarsınız.Yok sormazsanız sizde şöförle ortak çalışıyorsunuz demektir.Yörük diyarı Silifke ye hiç yakıştıramadım.Burada para önemli değil,benim mağduriyetim önemli.Bu parayla ne siz zengin olursunuz nede ben fakir.Yakıştıramadım size...
"www.mersinotogar.com özel bir oluşum olup şikayetinizi bizzat otogar müdürlüğüne yapmanız ve durumunuzu arz etmeniz gerekmektedir.""
Editör Notu
Abdullah (14/09/2016 12:00)
Konu : OTOGAR
Mesaj : Yeni yapılan otogara tüm firmalar tekrardan giriş yaptı mı, yoksa hala birkaç firma mı giriyor sadece?
"Birçok turizm firması otogar hizmetlerinden artık yararlanmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için seçtiğin firma ile bağlantı kurunuz."
Editör Notu
Rıdvan (07/09/2016 21:33)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : 20 senedir Firmanızın müşterisiyim ama 47 Numaradaki saygıyı hiçbirzaman görmedim. Muavin ve şöföre çok teşekkür ederim fazlasıyla memnun kaldım. Hayırlı işleri olsun.. Teşekkürler
"Güzel temennileriniz için bahse konu olan firma adına biz teşekkür ederiz."
Editör Notu
ömer (11/07/2016 12:19)
Konu : otogar
Mesaj : yeni otogar yapıldı ama hala eski otogardan biniyoruz kardeşim derdiniz ne bilmiyorum ama bu işe bir çözüm bulun artık
"Birçok turizm firması otogar hizmetlerinden artık yararlanmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için seçtiğin firma ile bağlantı kurunuz."
Editör Notu
Mesut durmaz (13/02/2016 09:47)
Konu : Anamur mersin raiç bedeli
Mesaj : Öğrenci lerimizi getirdik ödenek için gerekli
"Linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. http://www.mersinotogar.com/?pnum=113&pt=MBB+Har%C3%A7+ve+%C3%9Ccret+Tarifeleri"
Editör Notu
Burak (10/01/2016 18:09)
Konu : Otagar
Mesaj : Hangi firmalar otagara giriyor yada girmiyorsa nerden gidecez
"Birçok turizm firması otogar hizmetlerinden artık yararlanmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için seçtiğin firma ile bağlantı kurunuz."
Editör Notu
omer (16/12/2015 01:19)
Konu : otogar
Mesaj : Istanbuldan Mersin e gelecek eski otogara girmem gerekiyor acaba hangi firma eski otogara gider tsk ederim simdiden
"Bahse konu olan eski otogar tamamen yıkıldığından herhangi bir firmanın eskiotogara gitme imkanı bulunmamaktadır o bölgeye hizmet veriyorsa firmanızın servisi, toplu taşıma araçları veya özel bir vasıtayla gidebilirsiniz."
Editör Notu
Elif (14/12/2015 10:59)
Konu : Tuvaletler
Mesaj : Merhaba Otogarda tuvalet ücretleri çok pahalı . Bazı büyük illerde ücretsiz ve temiz olabiliyorken Mersin'deki bu yüksek fiyata bir çözüm bulunmalı.
ESRA (28/09/2015 13:04)
Konu : ACiL ATM
Mesaj : antalya-mersin arası sürekli yolculuk yapan biri olarak otagarın en acilinden atm lere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. nasıl böyle bir eksik gözden kaçar inanamıyorum.
Ayşe Gül (29/08/2015 10:34)
Konu : TUVALETLER KİRLİ
Mesaj : Yeni bir otogar olmasına rağmen tuvaletler çok kirli, kokuyor ve çok dağınık, üstelik çok pahalı.
SELÇUK (20/07/2015 15:39)
Konu : yanlış telefon numarası
Mesaj : lütfen anamur metro turizim diye verdiğiniz telefon numaraları anamur kamilkoç turizime aiittir lütfen silin
"Düzeltildi."
Editör Notu
Oğuzhan (17/07/2015 23:59)
Konu : Çantam bir başkısına verildi
Mesaj : Bugün mersin yeni otogardan saat 8 surlarında 33 F 7805 plaka araça binerek susanoğluna geldim. Susanoğluna geldiğimde bagajda valizimin olmadığını fark ettim bir başkasına verilmişti ve valizde değerli eşyalarım oldukça yüklü bir miktarda da para vardı acilen sizden valizimin bulunmasını talep ediyorum umarım yetkililer dikkatte alırsınız bu mesajı aksi takdirde bu firmayı mahkemeye vereceğim.
"www.mersinotogar.com özel bir oluşum olup şikayetinizi bizzat otogar müdürlüğüne yapmanız ve durumunuzu arz etmeniz gerekmektedir."
Editör Notu
battal (18/02/2015 16:03)
Konu : Raiç bedeli
Mesaj : Nersin Adana arası raiç bedeli ne kadar. şimdiden teşekkür ederim.
""0 324 2381648 Bu numaradan gerekli bilgileri alabilir taleplerinizi dile getirebilirsiniz. "http://www.mersinotogar.com/?pnum=113&pt=MBB+Har%C3%A7+ve+%C3%9Ccret+Tarifeleri"
Editör Notu
Murat Karakuş (15/02/2015 00:43)
Konu : ÖZGECANASLAN
Mesaj : tok dolmuslarında calısan ve bu cınayetı yapan soysuz karaktersız ve kansız serefsızlerın allah belalarını versın Kadın olmak suc oldu memlekette ALLAh hepsının belasını versn
"Bu elim olaydan dolayı tüm Mersin hatta tüm Türkiye yasa boğuldu, bu caninin bir firmada çalışması firmayı bütünüyle suçlamak olmamalı, ekmeğini helal yolla kazanıp evlerinde onlarca ÖZGECAN ları olan firma elemanları da var. Yalnız şuda bir gerçek ki artık eşimizi, kızımızı, annemizi dolaylı da olsa emanet ettiğimiz bu insanlar o firmaya sadece ehliyet ile başlayamamalı..."
Editör Notu
Şeyma (21/12/2014 23:09)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Birkaç günlük tatil yapmayı düşünüyor ve turizm şirketlerini araştırıyordum sitenizde sayısız firmayı bulunca çok sevindim. Teşekkür ederim.
"İlginize biz teşekkür eder, iyi tatiller dileriz."
Editör Notu
 1 
EsEsWeB TaSaRıM
Takvim
Web Siteniz Olsun
Kiralık Daire
Üyelik Girişi
Mersin Merkez Nöbetçi Eczaneler
Hava Durumu
MUCİZEVİ YÖNTEM

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret1014154